Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü

Üye Ol

Gelin ve ilgi alanınıza giren herhangi bir öğrenci klübüne kayıt yaptırarak bize katılın.

Öğren ve Paylaş

Kulüplerin sunduğu  sayısız etkinliklere katılarak bilgi edinin ve becerilerinizi geliştirin. Bildiğiniz kişileri diğer kulüp üyeleriyle paylaşın.

 

Organize Et ve Yarat

Etkinliklerinizi biçimlendirmenize ve kulübünüz için etkinlikler düzenlemeye yardımcı olarak daha aktif bir rol üstlenin.

Keyfini Çıkarın

... ve gerisi sadece zevk almak içindir. Bu ders dışı etkinlikler, beklediğinizden daha eğlenceli olabilir.

 

SOSYAL ve KÜLTÜREL AKTİVİTELER

Ne yapıyoruz ?

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, öğrencilerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını yıl boyunca karşılamak ve güçlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler sadece üniversite öğrencilerine değil, aynı zamanda halkla üniversite arasında bir iletişim köprüsü olarak yerli halka hitap etmektedir.

Tüm öğrenciler Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Müdürlüğünün hizmetlerinden yararlanabilirler. Faaliyetin türüne bağlı olarak, Müdürlük, gerekirse, yerel halka ve diğer kurumlara da hizmet verebilir.

Kişisel gelişim için sosyal ve kültürel faaliyetler

Öğrencileri gerçek hayat için hazırlamak ve kişisel becerilerini güçlendirmek için sosyal ve kültürel etkinliklerin önemi sorgulanamaz. Sosyal / kültürel faaliyetler sadece öğrencilerin kendilerini üniversite ile özdeşleştirmelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilere arzulanan bir alanda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve ayrıca örgütsel, sunum, liderlik ve kişilerarası iletişim gibi becerileri geliştirir.

Bu nedenle, üniversitemizdeki öğrenci kulüpleri, müfredat dışı faaliyetlerin ana iletkenleri olduklarından çok önemlidir. Öğrenci kulüplerinin artması ve öğrencilerin bu kulüplere dahil olmaları ile birlikte üniversitenin sosyal hayatı giderek artıyor.

Hepsinin bir parçası olmak

Öğrenci kulüpleri tüm öğrencilerin katılımına açıktır. Öğrenciler, istedikleri herhangi bir kulübün üyesi olabilir ve bu kulüplerin faaliyetleri içinde katılımcı roller alabilirler. Dahası, katılımları ilgi alanlarındaki yetenek ve yeteneklerini daha da ileri götürür. Kulüp üyeleri, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, yani müzik stüdyosu, konferans salonu, uygulama / eğitim salonları, toplantı odaları vb. Adına kendilerine sağlanan imkânlardan yararlanmaktadır.DAÜ Web Siteleri